Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Miért van az, hogy nemzetközi...

Miért van az, hogy nemzetközi (nem angol) sztárok angolul adnak interjút?

Figyelt kérdés

Ilyen nincs hogy szinte mindenki vágja nyilatkozat szinten.

Én nekem kéne fél/egy éven belül adni besülnék


2010. jún. 18. 16:30
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Dehogynem van, amikor már ismertebbek lesznek (még nem sztár szinten), meg kell tanulniuk angolul, foleg a gyakran használt frázisokat (pl. F1-ben is mindegy, hogy ki mennyi idos és honnan van, angolul kell nyilatkozni).
2010. jún. 18. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Megtanulják???
2010. jún. 18. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha megfigyeled, egy csomó közülük halomra gyilkolja az angol nyelvet, de a lényeg, hogy érthető, amit mondani akar. Olyan szinten meg gyorsan meg lehet tanulni.
2010. jún. 18. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
pl. a t.a.t.u.nal olvastam h amig az egyik csaj nem tudott rendesen angolul addig ö nem is nyilatkozhatott mindig csak a masikuk....
2010. jún. 18. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

az énekesek-színészek nagy része angol közegben lesz ismert, vagyis ott gyorsabban megtanulja, mert rákényszerül.. a sportolók is a világnyelven kommunikálnak egymással.

az angolt más országokban (németo, északi országok, ázsia és ténsleg szinte az egész világ) normálisan tanítják és ezért is tudnak szépen nyilatkozni. ettől függetlenül lehet hogy nem tud a génmanipulálásról vagy a politikáról beszélgetni angolul, de ezt nem is kérdezik tőlük :D

2010. jún. 18. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!