Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » 2014-ben mik az angol emelt...

2014-ben mik az angol emelt szintű érettségi tételek?

Figyelt kérdés
Az eduline-t dobta csak ki a kereső, de ott nem találtam a tételsor, szóval légyszi más forrást írjatok,de ha béna voltam és csak én nem találom az oldalon (eduline) belül, akkor légyszi egy linket adjatok, hogy pontosan hol is van a tételsor.

#angoltételsor
2014. jan. 24. 15:58
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Az emelt szintű érettségikhez nincs megszabodd tételsor, mert feltételezik (elvárják), hogy ha már emeltezni mész, mindent tudsz. Mindenről kell tudni beszélni.

Én vettem emelt írásbelire és szóbelire felkészítő könyvet külön-külön a Libriben, konkrétan ezeket:

[link]


[link]


Nekem elég sokat segítettek. A szóbelis könyv nélkül szerintem megmukkanni sem tudtam volna, egyedül készültem rá két évvel az érettségi után. Igaz, csak 53%-ot értem el, de legalább meglett anélkül, hogy tanárra kellett volna költeni. Lelkiismeretesen olvasgasd, írj a szövegekhez megjegyzéseket, vagy amik eszedbe jutnak, és idővel a szavak megragadnak a fejedben (bár tény, hogy nekem nagyon sok szót kellett megtanulnom, mert anno középsuliban az angolórák szintje a béka feneke alatt volt... Persze azt nem tudhatom, Te hogy állsz az angollal.)

2014. jan. 24. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
megszabott*
2014. jan. 24. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Itt találsz pár dolgot a vizsga menetéről: [link]


Maguk a konkrét tételek titkosak.

Sokra nem is mennél velük, ez nem olyan, mint a töri vagy a magyar, itt vagy tudsz angolul, vagy nem. Olyan nincs, hogy az egyik képről tud valaki beszélni, a másikról meg nem...

2014. jan. 24. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi a segítséget! :)
2014. jan. 25. 19:05
 5/5 anonim válasza:
Nem igaz, hogy nincsenek tételek. Keress rá, hogy "2014 emelt szintű angol érettségi tételek" és meg fogod találni.
2014. máj. 11. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!