Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Hogy tanulhatnék meg spanyolul?

Hogy tanulhatnék meg spanyolul?

Figyelt kérdés

Most angolt tanulok már 7 éve és egész jól megy.Középsuliba fogok most menni és a szüleim nem engedik hogy spanyolt tanuljak, helyette németet fogok.Kicsit furán hangzik de a Violetta című sorozat óta beleszerettem a spanyol nyelvbe és nem akarok lemondani róla.Viszont a szüleim nem hajlandók pénzt kiadni nyelvtanfolyamokra.Interneten tudnék ingyen tanulni? Vagy van ilyen spanyol nyelv tanuló könyv szerűség?:D Ha igen akkor kb.mennyibe kerül? Nemtudom mi ez a nyelvtanulás máni eddig utáltam nyelvet tanulni de a Violetta miatt megszerettem a spanyolt, németet is tudni fogok,franciát is akarok majd fősuli környékén tanulni meg ugye angolul is tudok. (És egy kicsit az orosz is tetszik:D)

Lehet hülyeség hogy egy ilyen kislány ennyi nyelven akar tudni (főleg egy sorozat miatt:D) de ha bárki bármilyen módszert tud ezzel kapcsolatban kérem segítsen!

14/l



2014. jan. 25. 16:33
 1/3 anonim ***** válasza:
Próbáld rábeszélni a szüleidet,mert nagyon szép nyelv és szerintem érdemes tanulni.Én egy picivel több,mint fél éve tanulom magántanárnál és irtóra tetszik.Ha van spanyol magántanár ott ,ahol élsz akkor egy próbát megér.Ha nem akkor ,ha érdekel tudok küldeni privátban linkeket,könyveket,hanganyagokat.(Franciából is) :)
2014. jan. 27. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Sajnos a magántanárt már rég győzködöm de nem engedik:/

Megköszönném ha tudnál segíteni persz csak ha nem nagy baj:) (mintha csak magamat látnám a francia is nagyon tetszik)

2014. jan. 27. 18:39
 3/3 anonim válasza:
en vallallak online, skypon, nem dragan. kell egy tanar segitsege meg akkor is, ha netrol tanulsz egyedul.:)
2014. márc. 31. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!