Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Tudtok ajánlani olyan könyveke...

Frank1997ize kérdése:

Tudtok ajánlani olyan könyveket ami megtanít az amerikai angolra (USA)?

Figyelt kérdés
megszeretném tanulni az amerikai angolt csak azért kéne...

2014. jan. 29. 21:12
 1/5 anonim ***** válasza:

Már a kiejtésre? Olyat sajnos nem tudok, de az amerikai gyártású sorozatokból, rajzfilmekből el tudod nézni.


Ha nem a kiejtésre gondoltál, akkor az angol nyelv az mindenhol ugyanaz (eltekintve pár kivételtől, tájszólás, szleng, stb.)

2014. jan. 29. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
szavakra pl a különbségekre pl:Underground-Subway,I haven't got-I don't have amibe ilyenek vannak láttam egyet Martin Csabától csak nem tudom mi annak a könyvnek a címe.
2014. jan. 29. 21:48
 3/5 A kérdező kommentje:
A rövidítések pl: goint to-gonna,want to wanna,mind ez benne vannak a könybe ilyen könyvet keresek
2014. jan. 29. 21:52
 4/5 anonim ***** válasza:

Bocs kicsit off leszek...


Erre én nem pazarolnék időt. Ha ott leszel hogy szükség van rá a brit angolt is meg fogják érteni és pár hónap alatt át fogsz állni az amerikaira.

2014. jan. 30. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
azt tudom de az amerikai úgy kicsit csukott szájjal beszél és szlengeket is használ meg amerikán belül máshogy neveznek dolgokat is mint mondjuk az üdítő italt(pop,soda)mi csak annyit tanultunk hogy drink de szerintem az lesz a jó ha elmegyek amerikán belül nyelviskolába
2014. jan. 31. 16:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!