Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Valaki végigvitte már a...

Valaki végigvitte már a Duolingo által nyújtott online nyelvtanulási leckéit? (angol)

Figyelt kérdés
Igaz, hogy eljuthat az ember angol középszint küszöbéig(angol esetén), a megszokott nyelvtanulási módszereknél jóval könnyebben, gyorsabban és ráadásul teljesen ingyen? Én most kezdtem, de valahogy nekem nagyon könnyűnek tűnik, vagy csak lehet, hogy azért mert most kezdtem. Várom a véleményeket. :)
2014. jan. 31. 11:01
 1/6 anonim ***** válasza:

Mivel még csak pár napja jelent meg magyarul, nehéz ezt megmondani. Külföldi cikkeket olvastam erről, azok szerint sikerülhet. Én most úgy a felénél tartok, ahogy haladsz, egyre nehezebb lesz. Azért tűnik könyebbnek, mert nem nyers nyelvtani szabályokat dob eléd, hanem gyakorlófeladatokat és mire végig csinálod a kurzust, berögzülnek ezek a szabályok. Ha belegondolsz tök logikus, ha megszületik egy angol gyerek, ő sem nyelvtani szabályok alapján tanulja meg a nyelvtant.


Úgy tervezem, hogy 1-2 hónap múlva nyelvizsgázom, majd beszámolok az eredményességről. :)

2014. jan. 31. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
3 napja kedztem.Nagyon megtetszett.Elején irtó könnyü volt,de azért egy kis hibán mindig elrontottam. az "a"-t nem irtam oda, "a" helyett "the"-t irtam.De most már mindig odafigyelek ha ezeket használom.nekem sokat segít ésmég élvezem is:DHa nem is visz el odaáig,biztosan sokat segít.áttudod ismételni az anyagot,gyakorolni tudsz stb.Hasznos dolog:)
2014. febr. 2. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 MrPifta ***** válasza:
felsőfokúm már megvan, ezért szintenként lépek előre, hamarosan végzek
2014. febr. 22. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Tudom, régi a kérdés, de hátha valaki idetéved.


Végül nektek mennyi hasznotokra lett ez a doulingo?


Mit értetek el vele?

2015. febr. 5. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 MrPifta ***** válasza:
végigvittem a magyar-angolt, az angol-németet, a német-angolt, megtanultam spanyolul az angol-spanyol, a spanyol-angol és a spanyol-német fákat végigvive
2015. febr. 6. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nagy segítség, ha mellette még nézel feliratos filmeket, szavakat tanulsz, és még ennek-annak (nyelvtani szabályok stb) utána olvasol tuti siker. Viszont önmagában szerintem kevés a középfokhoz, kiegészítve megfeszített tanulással középfoknál jóval több elérhető.
2015. jún. 22. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!