Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Milyen jóféle angol nyelvtanul...

Milyen jóféle angol nyelvtanulási szoftverek, vagy honlapok léteznek?

Figyelt kérdés

Ilyesmire gondoltam: [link]

A fentiről mi a véleményetek?



2014. febr. 3. 08:52
 1/2 anonim ***** válasza:
Duolingo, hasznos mobilos alkalmazás
2014. febr. 3. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

A Duolingo, amit az előző válaszadó ajánlott, tényleg jó.


Vagy ez:

[link]


Én használom még a newsinlevels.com-ot is. Itt fel tudsz iratkozni hírlevélre, és naponta küld e-mailt. A jobb oldalon van ajánlás, hogy használhatod, én viszont kicsit másképpen gyakorlok vele. Előbb meghallgatom a szöveget, és megpróbálom megérteni, csak aztán olvasom a szöveget, miközben ismételten hallgatom a hozzá tartozó hangot. Így azt is kiszúrom, ha valamit nem úgy ejtenek, ahogy én gondoltam.


Ha pedig már vagy olyan szinten, hogy rövidebb szövegeket írj, akkor az italki.com is jó lehet. A tagok kijavítják egymás szövegeit, bár igaz, az angolnak megvan az a hátránya, hogy rengetegen tanulják, így előfordul, hogy a szöveged "elveszik" a többiek bejegyzései között, és nem jön rá reagálás.


Saját szavakat tanulni online tudsz a [link] oldalon vagy offline a voca nevű program segítségével: [link]

2014. febr. 5. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!