Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Milyen könyvet ajánlanátok...

Milyen könyvet ajánlanátok német nyelv felelevenítéséhez?

Figyelt kérdés
10 évig tanultam németet, de a középsuli után nem használtam, így kiestem a gyakorlatból. Most szeretném frissíteni a tudásom, de az alapokon intenzíven lenne jó áthaladni. Ehhez van vmi speciális könyv, mint pl. "újrakezdő"? Vagy ettől még érdemes kezdőknek szóló könyvvel tanulni?

2014. febr. 3. 11:15
 1/3 anonim ***** válasza:

Nincsenek meg a régi jegyzeteid?

(füzet/ tankönyv)

Azokat tudnád ismételgetni

2014. febr. 3. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Érdemes a Maklári Tamás: Német nyelvtani ABC-vel kezdened, hogy egy kicsit visszarázódj az alap nyelvtanba. Ha nem vagy még középfokú szinten, folytasd a Lazán németül valamelyik köteténél, lapozz bele, ha túl könnyűek a feladatok, akkor nézd a köv. kötetet. 1-4-ig vannak a könyvek, az 1-es teljesen kezdő, 4. középfokig visz el.
2014. jún. 20. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2014. jún. 26. 16:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!