Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Mennyek kéttannyelvűre?

Mennyek kéttannyelvűre?

Figyelt kérdés

Van egy középiskolán egy szak, ami nagyon tetszik, de mivel angol kéttanyelvű ezért kételkedek. Jó vagyok angolból, értem is, csak pl. matekot magyarul is nehezen értem meg, nem hogy angolul. Még 1 évem van hátra a döntésig,, de teljesen be vagyok pánikolva, hogy nem fogom kitalálni hova szeretnék menni. Az iskola honlapjára ez van írva: "Vendéglátás-turisztika szakmacsoport, Turisztika ágazat

5 évfolyamos magyar-angol két tanítási nyelvű oktatás (1 osztály)"

Az, hogy "1 osztály" mit jelent?

szerintetek érdemes lenne oda mennem, agy keressek valami mást?



2014. febr. 5. 21:27
 1/4 anonim ***** válasza:

Abból az osztályból csak egy osztály fog indulni

Tahát csak egy osztályra való létszámot tudnak felvenni

2014. febr. 6. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Keress még valami könnyebbet ie
2014. febr. 6. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
kérd ki a szüleid/tanáraid véleményét, ezt nem egyedül kell eldöntened szerintem, egy kéttanos osztály nagyon kemény első évben heti 16 angol óra...nagyon jó alapot ad angolból és ha végig bírod vinni a kéttanos osztályt akkor már a felsőoktatásban is könnyebb dolgod lesz
2014. febr. 6. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat.
2014. febr. 6. 14:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!