Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Melyik angol B2 nyelvvizsga a...

Melyik angol B2 nyelvvizsga a legkönnyebb?

Figyelt kérdés
A nyelvtanokat jól tudom viszont talán nem olyan nagy a szókincsem és a hallás utáni értésem se túl jó. Melyik lenne neked a legkönnyebb? BME, TELC, Euro vagy valamelyik más?

2014. febr. 9. 21:00
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
ITK-Origo v. telc
2014. febr. 10. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
76%
szerintem ecl
2014. febr. 10. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Az ECL nem a legjobb ötlet, mert nem kér élesben nyelvtant, inkább gyakorlatorientált, plusz a hallás utánija nagyjából a legnehezebb mind közül. Az Origo nem rossz ötlet, aztán ott van még a BME is ebből a kategóriából. Az Euro nagyon spéci, és kevéssé nyelvtanos, úgyhogy ha tanár nélkül készülsz, arra nehezebb.
2014. febr. 15. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Én csak a szóbeliről tudok nyilatkozni. Én a DEXAM nyelvvizsgát csináltam tavaly ilyenkor. A hallás utáni szövegértés nagyon egyszerű volt, csak megcsináltam pár érettségis feladatot a vizsga előtti héten és egész jól sikerült(70%), a szóbelim meg 80% lett, úgy, hogy kb. összevissza beszéltem és a szókincsem sem mondható változatosnak. :) Szerintem érdemes ezt választani ha nem a speaking és a listening az erősséged. :)
2014. febr. 15. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem BME-s van, az írásbelinél egynyelvűnél végig használhatsz szótárt és van bőven időd is rá. A szóbeli nekem nehéznek tűnt akkor, és azt hittem megbukok, közben meg nagyon jó pontokat kaptam. Benyomsz pár ritkán használt szót és nyert ügyed van, pedig egy kérdést még félre is értettem, mégis 78% lett a szóbelim. A magnóhoz meg szerencse kell, de a 40%-ot ami minimum kell, azt kb. ajándékba adják, ha többet akarsz, akkor már küzdeni kell.
2014. febr. 24. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!