Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Mikor kapom meg a nyelvvizsga...

Mikor kapom meg a nyelvvizsga bizonyítványt?

Figyelt kérdés
Január 13-án sikeres ITK szóbeli nyelvvizsgát tettem. Olvastam, hogy a vizsgától számítva 8 hét amíg kiküldik a bizonyítványt. Aki már csinált ilyen típusú nyelvvizsgát, mennyi idő után kapta meg a bizonyítványát?
2014. febr. 11. 21:32
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem nagyon fogják előbb. Ha 13-án voltál, és mostanában tudtad meg az eredményt, akkor még számolhatsz kb 1 hónapot, amíg megjön a bizi.
2014. febr. 11. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
33%

8 hét=2 hónap

Ezen neked mi nem világos?! Utána kapod meg, pont.

2014. febr. 12. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Már január 27-én tudtam az eredményt, és az eredmények sem 30 nap múlva lettek meg hanem alig hét héttel a vizsga után. Gondolom a bizonyítvány sem a megszabott határidőben, napra pontosan 8 hét múlva érkezik. Egyébként csak a tapasztalatok érdekeltek. Köszönöm kedves 2. válaszoló igazad van, de nem ez volt a kérdés. Pont :D
2014. febr. 12. 16:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!