Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Gimnáziumba spanyol vagy...

Gimnáziumba spanyol vagy francia nyelvre érdemes jelentkezni?

Figyelt kérdés
Nem tudom eldönteni, mindkettő szimpatikus.

2014. febr. 14. 16:45
 1/3 anonim ***** válasza:

Én spanyolt kezdtem el tanulni 0.-os előkészítősként. Hasznos és szép nyelv. Életem egyik legjobb döntése volt ez a szak. Imádom, csak ajánlani tudom. Franciát még sosem tanultam, az lenne a következő, ha választásra kerülne sor, szerintem azt is érdemes tanulni.

Nekem spanyol marad a best: Egyszerűen fantasztikus nyelv.

2014. febr. 14. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Nálam meg a francia a "best", úgyhogy én is csak javasolni tudom Neked a franciát. De spanyolt is szívesen tanulnék, úgyhogy az is jó választás lehet. Meg mivel mindkettő latin nyelvcsaládba tartozik, még hasonlóak is, szóval valószínűleg nehézségben is kb. ugyanolyanok. Szerintem azt válaszd, amelyiknek jobban tetszik a kiejtése.:)
2014. febr. 14. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
A spanyolnak gyönyörű kiejtése van a franciában viszont egy kezdő nagyon el tud akadni a torokhangokban például ...mondom én aki 5 éve tanulja mind a két nyelvet + angol de ez most nem ide kapcsolódik
2014. febr. 18. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!