Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Ki, milyen hivatalos levéllel...

Ki, milyen hivatalos levéllel találkozott nyelvvizsgán (Telc, német középfok)?

Figyelt kérdés

Nemsokára nyelvvizsgázom, önállóan készülök fel és érdekelne hogy milyen levelek vannak még ezeken kívül:

- érdeklődő

- panasz levél

- pályázni valamilyen állásra


vagy csak ennyi??


2009. dec. 9. 14:37
 1/3 anonim ***** válasza:

Mondjuk nem Telc-en voltam, de azok mennek mostanság, amiket írtál, tehát érdeklődés valami iránt, panaszlevél, pályázás.


Néha baráti levél is szokott lenni, de inkább a hivatalos levelet preferálják a vizsgáztatók. De ez nem zárja azt ki, hogy ne tanuld meg a baráti levél formáját is.

2009. dec. 9. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia! Én 2005ben nyelvvizsgáztam,Telcnél,szintén német középfokra.

Volt: hivatalos levél,baráti levél(meghívó),állásra pályázat és azt hiszem,hogy volt önéletrajz is valami rövid motivációs levéllel,szintén az állás témában.

Mint már írtam,ez régen volt,szerintem menj be és kérdezd meg őket az aktuális követelményekről.

Anno én is kérdeztem előre egy-két dolgot.Sok sikert!

2009. dec. 9. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Végül milyen lett?
2013. márc. 27. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!