Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Levelezne velem valaki németül?

Levelezne velem valaki németül?

Figyelt kérdés
Az Euroexam májusi középfokú vizsgájára készülök. Nagyon jó lenne ha tudnék valakivel beszélgetni németül addig :)

2014. febr. 17. 19:38
 1/7 anonim ***** válasza:
Ajánlom figyelmedbe a paltalk.com-ot, itt megválaszthatod milyen nyelvűekkel, milyen módon és mit szeretnél gyakorolni, vannak német csoportok is.
2014. febr. 17. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én itt vagyok, van TELC középfokom, májusban szeretnék emelt érettségit tenni németből. Ha gondolod írj és akkor beszélhetnénk akár Facebookon is, úgy kényelmesebb.
2014. febr. 17. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :)
2014. febr. 18. 16:38
 4/7 anonim ***** válasza:

Jaj, TELC középfok németből... na jó nem mondok semmit. Szerintem ha felsőfokút csinálsz, akkor valami normális nyelvvizsgaközpontnál. Pl. BME, ECL vagy Euro.

Amúgy vannak ilyen online nyelvfejlesztős chatek, szerintem hasznosak...

2014. febr. 19. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Utolsó: tudsz példát mondani ? :)
2014. febr. 19. 15:31
 6/7 anonim ***** válasza:
2014. febr. 19. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
en is szivesen leveleznek veled :)
2014. febr. 20. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!