Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Nyelvvizsgára öltönyben illik...

Nyelvvizsgára öltönyben illik menni?

Figyelt kérdés
Vagy gáz ha utcai ruhában megyek vizsgázni? Persze azért némileg elegánsban!

2014. febr. 22. 19:22
 1/7 anonim ***** válasza:
Inkább öltönyben menj (ha van)
2014. febr. 22. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Felülre mindenképp zakót vegyél
2014. febr. 22. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
39%

Az írásbelire mindegy milyen ruhában mész,

csak a szóbelin legyél kicsit "elegénsabb"

2014. febr. 22. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
74%

Fölösleges, abban mész amiben jól érzed magad. Amikor én mentem, az e-mailben azt írták, hogy kényelmes ruhában menjek, na nekem ebbe a kategóriába nem tartozik bele az öltöny.

Kétszer nyelvvizsgáztam eddig, amennyire vissza tudok emlékezni, fele-fele arányban viseltek öltönyt és egyszerű utcai ruhát a vizsgázók.

2014. febr. 22. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
74%
abban mész amiben akarsz... én mindig utcai ruhában mentem. (mindig 3 szor.. félreértések elkerülése végett 3 különbözö nyelvvizsgára, és nem ugyanabbol a nyelvböl :D)
2014. febr. 22. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Régebben mindenki elegánsan ment, de újabban simán beülnek utcai ruhában. Nekem meg is írták e-mailben, hogy megjelenés kényelmes ruhában. Oda mindenki utcaiban ment, persze nem a legszakadtabb nadrágban, de nem is ingben-szoknyában.

Esetleg vegyél fel egy farmert, elegánsabb cipőt és inget, azzal biztos nem lősz mellé.

2014. febr. 23. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Én is erre gondoltam! Ing, fekete farmer, lakkcipő.
2014. febr. 23. 20:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!