Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Belső (intézményi) nyelvvizsga?

Belső (intézményi) nyelvvizsga?

Figyelt kérdés
Aki volt már olyan belső nyelvvizsgán, amit a főiskolák, egyetemek szerveznek azoknak, akik csak a nyelvvizsga hiánya miatt nem kapták meg még a diplomájukat, megírná, hogy milyen témák voltak/lehetnek a levélírás kapcsán? Magáról a vizsgáról mik a tapasztalatok?

2014. febr. 26. 20:55
 1/5 anonim ***** válasza:

Az fel sem merült benned, hogy ott érdeklődj a nyelvvizsgáról, ahol nyelvvizsgázni akarsz?

Döbbenet!

2014. febr. 26. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Az iskoládban kéne ennek utánaérdeklődnöd-

Mi azt sem tudjuk, hova jársz/jártál

2014. febr. 26. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én is azt tudom javasolni, hogy a saját főiskoládon/egyetemedet érdeklődj erről. Ott mindent el fognak mondani neked.
2014. febr. 27. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

"Az fel sem merült benned, hogy ott érdeklődj a nyelvvizsgáról, ahol nyelvvizsgázni akarsz?

Döbbenet!"


Az a döbbenet, hogy egyes emberek ilyen helyen élik ki a "bunkó énjüket". De, felmerült, sőt, érdeklődtem is, sőt, elolvastam azt a 6 oldalas szabályzatot is, amit erről írtak, de ott természetesen általánosságban vannak meghatározva a feladattípusok. Ezért tettem fel úgy a kérdésem, hogy "aki volt már ilyen nyelvvizsgán, mi a tapasztalata'.

Egyébként meg nem értem, hogy ha valaki nem tud érdemi válasszal szolgálni, miért érez mégis ellenállhatatlan vágyat, hogy hozzászóljon.

2014. febr. 27. 21:26
 5/5 anonim ***** válasza:
Nézd, szerintem már azzal is előrébb lettél volna, ha legalább megmondod, hogy melyik iskoláról van szó, hátha van olyan, aki volt már ott ilyen vizsgán, vagy most készül ő is...
2014. febr. 28. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!