Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Debrecen TTK Nyelvtanári...

Debrecen TTK Nyelvtanári csoportnál felsőfokú origós angol nyelvvizsga tapasztalataitokat elmondanátok?

Figyelt kérdés

Utoljára angolból voltam ott középfokon, akkor elég laza volt, kedélyesen elbeszélgettünk. Jól éreztem magam, még maradtam is volna. Minden kategóriából levettek három pontot és kész. Nemsokára felsőfok és ahogy nézem a honlapon a kérdéseket, hát van, hogy még magyarul sincs fogalmam arrol, hogy mi a válasz és ez kezd egy kicsit zavarni a dolog. Ha van olyan, aki már volt mindkettőn és emlékszik a különbségre az elmesélhetné mi volt.


Szerintetek, ha akkor elértem az 50 pontbólből 41-et és az óta azért nem romlott a beszédkészségem felsőfokon elérhetem a 60% ? Vagy a szintkülönbség ennél sokkal nagyobb? Szerencsére az angolt minden használom, de csak írásra és olvasásra, beszélni, csak ritkán van lehetőségem, szóval egyelőre elég lenne az éppen elégséges szint is.


2014. márc. 4. 15:21
 1/1 A kérdező kommentje:
Az is jó ha általában mondtok valamit a szintkülönbségről.
2014. márc. 4. 19:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!