Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Angolból naponta max. Hány...

Angolból naponta max. Hány szót lehet meg tanulni?

Figyelt kérdés

2014. márc. 5. 20:29
 1/8 anonim ***** válasza:
62%
Nem tudományos adat, csak a saját véleményem. Szerintem max 5-10. Bebiflázni be lehet akár 100-at is, de az nagyon hamar kiesik. Szóval mintha nem is lenne.
2014. márc. 5. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
4%
80at..körülbelül.De szerintem ez elhatározás kérdése.Na meg hogy mennyi időt tudsz rá fordítani.
2014. márc. 5. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
47%
Megnézném 10 nap és 800 szó után, hogy mennyire emlékszik a delikvens az első 80 szóra.
2014. márc. 5. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Mivel előző nap kaptuk meg az anyagot az egyetemen 2000 szó volt a max. Ennek 80%-a meg is maradt a másnapi vizsgára a hallgatók kétharmadának. Tehát még hiper képességek se kellenek hozzá. Egyharmad megbukott.
2014. márc. 6. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
64%

4-esnek:


Gondolom a 2000 szóból volt aki 1985-öt alapból tudott, így valóban nem nagy durranás... :-)


(aki meg megbukott az nyilván csak 10-20-at tudott, mikor elkezdte tanulni :-), azt meg a TV-ből össze lehet szedni)

2014. márc. 6. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
45%

A szó megtanulása nem elég, így a kérdés szerintem kissé értelmetlen, mivel akkor tudod az adott szót, ha azt mondatokba téve is tudod alkalmazni, ahhoz pedig nyelvtan és szóbeli gyakorlás is szükséges.

Hogy ilyen elven mennyit tud vki megtanulni az egyén függő és persze tananyag/tanár függő is.

De teljesen nulláról indulva a napi tíz szó szerintem is reális még egy olyannak is, akinek nincs érzéke, vagy lusta stb., vagy épp béna a tananyag/tanár...az utóbbit nem sértésnek szántam.

2014. márc. 6. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
35 éves,munka melett ,esti éretségi és életében nem tanult angolt mert akkor még orosz volt.
2014. márc. 6. 18:50
 8/8 okéé14 ***** válasza:
szerintem is akarattól,képességtől,szorgalomtól függ!! :)
2014. márc. 6. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!