Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Honnan tudnek minel hamarabb...

Honnan tudnek minel hamarabb megtanulni angolul?

Figyelt kérdés
Nagyon kezdo vagyok, es tenyleg csak az alapokat tudom. Szeretnem ha irna valaki mondatokat, mert a leirt mondatokbol tudom csak megtanulni a szorendet. Hiaba olvasom h. nevmasok, egyszeru mondat v. kijelento mod, ezt nem ertem. Pedig surgos lenne az angol, mert kulfoldon szeretnek dolgozni

2014. márc. 8. 16:50
 1/6 anonim ***** válasza:

Olvass angol nyelvű honlapokat. Ott megtanulhatod a szórendet.

Vagy keress fel egy tanfolyamot, magántanárt, ahol pénzért megtanítanak téged, ha egyedül nem megy. Csak egy köszönömért senki sem fog neked mondatokat írogatni.

2014. márc. 8. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nyelvipercek. hu ?
2014. márc. 9. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat, a kettestol kerdeznem, h. a nyelvipercekre ha regisztralok, akkor ingyenes a nyelvtanulas itt?
2014. márc. 9. 16:01
 4/6 anonim ***** válasza:

Semmi sincs ingyen csak néhány lecke ingyenes, de megéri az árát szerintem. Ahhoz képest mennyibe kerül egy magán óra.


Ha végképp ingyenes kell akkor nc vagy youtuebon találsz párat ami segít.

2014. márc. 9. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszodat.
2014. márc. 9. 21:27
 6/6 bodnar edit ***** válasza:
WWW.nyelvmester.hu Neményi András. Vedd fel velük a kapcsolatot meglátod milyen okos kis tanulási módszert mutatnak meg.
2014. márc. 10. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!