Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Lehet, hogy hülye kérdés, de...

Lehet, hogy hülye kérdés, de valakinek nem lenne kedve velem angolul beszélgetni? Nagyon szeretnék megtanulni, viszont senkivel nem tudok beszélgetni és úgy érzem, így nem haladok előre semmit.

Figyelt kérdés
2014. márc. 5. 19:16
 1/3 anonim ***** válasza:
nézz filmeket angolul, és olvass sokat (könyvesboltokban vannak direkt ilyen könyvek különböző szinteken) :)
2014. márc. 5. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szerintem filmnézéstől, meg olvasástól még nem fog angolul beszélni senkivel... :-)


DE! Szervezz egy klub-ot, ahová összejárhatnak azok, akik angolul akarnak beszélni...


VAGY! Nézz körül, él-e a közeledben valaki külföldi és próbálj vele beszélgetni.

2014. márc. 6. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
SZia. A kerdest mintha en tettem volna fel, amit irtal. En is nemregen kezdtem az angoilt tanulni a nullarol. Mivel baratom kulfoldi, en is nagyon szeretnem ha lenne egy olyan magyar ismerosom, akivel tudnank segiteni egymasnak, es segiteni ha valamit nem ertunk. Ha ugy gondolod en szivesen beszelek veled, mert en is minel elobb szeretnek eljutni legalabb az alapokig.. Kicsit mar beszelek angolul, de ez nem eleg. Kerlek irj ide, v. varom a a privat uzenetedet is. Ajanlottak neked is a film nezest, de abbol en sem tanultam semmit.
2014. márc. 8. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!