Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Le tudná ezt nekem valaki...

Le tudná ezt nekem valaki Angolról Magyarra fordítani?

Figyelt kérdés

Sajnos a fordítóprogram alapján nem értem, mit szeretnének mondani...


You did not mail us to match the paypment / order.... order again, and mail us the paypal transaction id to match this!



We hope this response has sufficiently answered your questions. If not, please reply to this ticket.


Kind regards,



2014. márc. 9. 09:56
 1/3 A kérdező kommentje:

Ezt is le kellene még fordítani:

order again... send us your paypal transaction ID an the NEW invoice number


Köszönöm!

2014. márc. 9. 11:34
 2/3 A kérdező kommentje:

Levelezek velük. Küldtek mégegyet:

No, the invoice number...... make a NEW order (without paypal) and send us the invoice number

2014. márc. 9. 14:13
 3/3 anonim ***** válasza:

Amit először kérdeztél:

Nem küldted el nekünk hogy hogyan szeretnél fizetni. Rendelj újra, és küldd el a PayPalon levő *valamilyen azonosítót* hogy illeszkedjen! Reméljük hogy választ adtunk a kérdéseidre. Ha nem, kérjük írj vissza nekünk.


Aztán ez: order again... send us your paypal transaction ID an the NEW invoice number


Rendelj újra... küldd el PayPal *valamilyen azonosítód* és az ÚJ számlaszámod.


Ne haragudj, nem nagyon értek ilyen üzleti dolgokhoz, de remélem azért segítettem valamennyit. Keress rá google-ben a paypal transaction id-re, és nézd meg a képeket, hátha rájössz mire értik. Én ezt találtam: [link] segít?

2014. márc. 29. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!