Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Szerintetek 4 nyelvet lehet...

Szerintetek 4 nyelvet lehet egyszerre tanulni?

Figyelt kérdés

Most 3 nyelvet tanulok,ezzel elég jól boldogulok.Egyik felsőfokon van kb.,de azért a szókincsemet fejleszteni kéne,a másik 2 még középfokot nem éri el,de az egyikből közelebb vagyok hozzá.Viszont mind a három jól megy.

És amúgy gyorsan tudok haladni csak idő kell hozzá.Minden nap próbálok kicsit tanulni.

A 4.nyelv is tetszik,és lenne is miért megtanulni,lenne motivációm,meg érdekelnek is a nyelvek.


Szerintetek sikerülhet?

A nyelvérzékem jó.A nyelvek nem annyira hasonlítanak,van 2 ami kicsit hasonlít,de a másik 2 egyikhez sem.


2014. márc. 12. 22:02
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem nem tudsz annyi energiát befektetni, hogy mindegyikben annyit fejlődj, hogy motivált is maradj.
2014. márc. 12. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Azt még csak hozzá kéne tennem,hogy az egyik nyelv,amiből középszint előtt állok..ez nem olyan mint a többi,mert apukám is beszélget velem,ő anyanyeli beszélő,és viszonylag ragad is rám a nyelv.Szóval az az egy lehet nem kerül annyi energiába mint a többi.Vagy gyorsabban a fejembe kerül.Tehát,ezt úgy vegyétek is hozzá,meg nem is.


Bocsi a szövegelésért,de ezt le akartam írni.

2014. márc. 12. 22:09
 3/5 A kérdező kommentje:

Közben köszönöm elsőnek a választ :)

Amúgy szeretni szeretem mindet,igazából a nyelvek érdekelnek a legjobban,nem is tudom érdekel-e más is ugyanennyire.És ez már kb.2 éve tart nálam.Kétlem hogy elmúlik.


A motivációval nem lenne gond,csak..nem tudom.Szóval,mennyire nehéz 3 vagy 4 egyszerre.Vagy,mennyire könnyíti meg ha már a viszonylag sokadikként tanulom?Ezekben nem vagyok biztos.

2014. márc. 12. 22:12
 4/5 anonim ***** válasza:
Melyik nyelvekről van szó? Szerintem próbáld meg, veszteni nem veszthetsz vele.
2014. márc. 13. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm az újabb választ is :)

A felsőfokú nyel az angol,a 2 középfokú az orosz és a francia,és a 4. amin elkezdtem gondolkodni,az a svéd.

2014. márc. 13. 19:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!