Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Hány százalékos középszintnére...

Hány százalékos középszintnérettséginél lehet kb akkora angoltudásom hogy a középfokú telc nyelvvizsgát meg tudnám csinálni?

Figyelt kérdés
2014. márc. 13. 07:18
 1/3 anonim válasza:
en 88assal se merek elmenni. erzem a hibaim mikor egyik jatekban kell angolul beszelnem
2014. márc. 13. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Sok. A középszintű érettségi a nyelvvizsga szintje alatt van.
2014. márc. 13. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Egy középfokú nyelvvizsga szintje jóval a középszintű érettségi szintje felett van, az érettségi feladatsorok sokkal könnyebbek, tehát ha azt akarod felmérni, hogyan teljesítenél egy nyelvvizsgán, akkor ne az érettségi eredményei alapján ítéld meg, hanem nyelvvizsgás feladatlapokat gyakorolj (neten van belőlük sokféle, sokkal jobban jársz velük).

Igazából én most voltam középfokú nyelvvizsgán és gyakorlásnak megcsináltam egy-két emelt szintű érettségis feladatlapot és összességében azt mondanám, hogy inkább az emelt szintű érettségi felel meg a középfokú nyelvvizsgának (sőt, még az emelt szintű érettségi egyes feladatai, főleg a hallás utáni értés is inkább könnyebbek sokszor a középfokú nyelvvizsgánál, nekem mindenképp ez a tapasztalatom).

2014. márc. 13. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!