Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Melyik nyelviskolát ajánlanáto...

Melyik nyelviskolát ajánlanátok Budapesten? Angolul szeretnék tanulni.

Figyelt kérdés

2014. márc. 13. 15:13
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Jó szívvel egyiket sem, mert szinte mindegyik csak lehúzás.
2014. márc. 13. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
2014. márc. 13. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim válasza:
én speak nyelviskolába járok november óta, nincsenek könyvek, nagyon sokat beszélünk az órán, egy fiatal csinos lány a tanárunk, jó kedvvel megyek minden alkalommal. szerintem menj el egy szintfelmérőre hozzájuk :)
2014. márc. 13. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
még nem hallottam erről az iskoláról, de utánanézek, ha ilyen jókat írsz róla. esetleg valaki még tud ajánlani mást is?
2014. márc. 13. 16:12
 5/18 anonim ***** válasza:
Kezdő vagy?
2014. márc. 13. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Dover nyelviskola
2014. márc. 13. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim válasza:
A Rigó utcai nyelvsuli
2014. márc. 16. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim válasza:
Én csak egyetlen nyelviskolával kerültem kapcsolatba: a Ringgel. A véleményem az, hogy a saját könyvük pocsék, senkinek nem ajánlom, hogy abból tanuljon. Ha ezt a nyelviskolát választja is valaki, ragaszkodjon hozzá, hogy valamilyen már bizonyított, kiforrott, nagy múlttal rendelkező könyvből tanulhasson. A tanárt meg ki kell fogni, de ez mindenütt így van, nem?
2014. márc. 17. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

8-ashoz csak csatlakozhatok, hogy ha már mindenáron nyelviskola, akkor legalább csak őket ne. Fentebb linkelt válaszomat többek között rájuk alapozva írtam.


Arra meg, hogy a tanárt szerencse dolga kifogni, csak annyit mondhatok, hogy akkor már célszerűbb magántanárt keresni.

2014. márc. 17. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 Dzsozi76 válasza:
Én is a Speak! Nyelviskolába járok. Nagyon jól haladok. Amik engem megfogtak: nagyon korrekt volt a szintfelmérés és annak kiértékelése. Megnézhettem egy bemutatóórát minimális költséggel, ami életem legszórakoztatóbb órája volt. S a normál órák ugyanolyan jók, mint a bemutatóóra volt. Tiszta szívből ajánlom. Én korábban már sok helyen jártam, de mindenhonnan szöktem, innen nem fogok.
2014. márc. 17. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!