Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Van aki jelentkezett áprilisi...

Van aki jelentkezett áprilisi szóbeli középfokú angol Origós nyelvvizsgára? Értesítést kaptál a pontos dátumról és helyről?

Figyelt kérdés
Április 4-én kezdődik a vizsgáztatás és 11-ig tart. Ezt az ITK honlapon láttam, és 10 nappal előtte értesítést kell kapni. Nem tudom, hogy ebbe a hétvége beleszámít e, és hogy a 4-ei időponthoz kell e viszonyítani, mert, hogy elvileg a vizsga előtt 10 nappal szólnak, no de nem tudjuk a vizsga dátumát. Szóval kicsit érdekes. :)

2014. márc. 20. 10:45
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
A szóbelit nem tudom, de az írásbeliről már tegnap jött e-mail. Ha levélre vársz, akkor még szerintem várhatsz, pénteken, max hétfőn szerintem már fog menni a levél.
2014. márc. 20. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Április 4-től 11-ig tart. A szóbeli időpontját a vizsgaközpont határozza meg és nincs rögzítve a honlapjukon a pontos dátum, ellentétben az írásbelivel. Szóval az is lehet hogy 11-én vizsgázol, így az értesítést április 1-én kapod meg (10 nappal előtte).
2014. márc. 20. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Tudtommal, a szóbelire és az írásbelire az értesítést egy időben küldik ki. Szerintem lassan számíthatsz rá.
2014. márc. 20. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Email-re várnék én is, és bár igaz, hogy lehet 11-re osztanak be, de szerintem a magnó az írásbeli napján szokott lenni, azaz 5-én. Szóval örülnék ha lassan engem is értesítenének, mert kezdek parázni, hogy valamit elkevert a posta vagy hasonló.
2014. márc. 20. 13:03
 5/11 A kérdező kommentje:
Igen, csak fura hogy Téged pl. már értesítettek, holott elvileg az írásbeli napján lesz a magnóhallgatás, ami ugyebár a szóbeli része. Ilyen téren akkor engem is kellett volna már hogy tegnap értesítsenek, nem?
2014. márc. 20. 13:07
 6/11 anonim ***** válasza:
Nem feltétlenül. A posta nem mindenhol ugyan úgy jár. Vagy ha emaliben értesítenek, akkor is csúszhat a dolog. Gondolom feldolgozzák az adatokat, stb. 10 nappal előtte az azt jelenti, hogy jövőhét szerdáig értesíthetnek. A javításnál a 30 napban is benne van a hétvége, szóval ott sem csak a munkanapokat számítják.
2014. márc. 20. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Értem, most picit megnyugtattál. Köszi! :) Amúgy Te már voltál szóbelizni? Tudsz nekem tanácsot adni esetleg? :)
2014. márc. 20. 14:36
 8/11 anonim ***** válasza:
Vagy kérdezd meg őket mailben, hogy most melyik napra lettél beosztva. Biztos válaszolnak
2014. márc. 20. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Elvileg nem kellene őket zaklatni ilyesmivel, de ha pár napon belül sem értesítenek, akkor lehet róla szó. Sajnos emailcímet nem tudok,mert Pestre hiába írnék, mivel én Debrecenben vizsgázok, max telefonszámot tudok majd keresni.
2014. márc. 20. 14:52
 10/11 anonim ***** válasza:

Az is jó

Ha van valami számod, ahol el lehet őket érni

2014. márc. 20. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!