Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Nyelvvizsgára (írásbeli és...

Nyelvvizsgára (írásbeli és szóbeli külön) öltönybe kell menni?

Figyelt kérdés

Úgy hallottam írásbelire nem nagyon szoktak kiöltözni az emberek, oda mehetek sima utcai ruhába?

Szóbelire meg rendesen öltönybe, igaz ez?


Illetve érdemes-e vinni valamit, vagy igazából egy tollal elmegyek és az elég is? Mert öltönybe mellé elég hülyén néz ki a táska, meg ha nem kell semmit vinni akkor inkább nem viszem csak magamat.


2014. márc. 21. 14:54
 1/3 anonim ***** válasza:
illendő kiöltözni mindkét esetben
2014. márc. 21. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Írásbelire elég, ha van rajtad zakó

De ha van öltönyöd, azt is felveheted

2014. márc. 22. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Olyannal még nem találkoztam ahol öltönyt követelnek pedig több nyelvből/központnál is voltam. Általában az szokott lenni a szabályzatban hogy "kényelmes öltözet", ami a középutat jelenti, nálam fekete bőrcipőt, fekete nadrágot és egy szebb inget, és ahogy néztem a legtöbben így jönnek(férfiak).

Persze mindig akad 1-2 papucsos vagy öltönyös, de ők még nem rutinosak.

2014. márc. 22. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!