Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Valaki esetleg le tudná...

Valaki esetleg le tudná fordítani ezt a beszédet? (angol)

Figyelt kérdés

http://www.youtube.com/watch?v=NYiTzFSjFq8

Azt kéne amit 0:48-tól mond a végéig. Az is elég, ha a tartalmát elmondjátok nagyjából.

Előre is nagyon köszönöm.:)



2014. márc. 22. 23:24
 1/4 anonim ***** válasza:

Arról hadovál, hogy milyen király dolog ez a rock'n'roll, mert ez aztán nem akar soha elmenni, időröl időre hibernálja magát és visszasüllyed a mocsárba, de közben csendben várakozik, hogy aztán hirtelen feltörjön az iszapból és áttörjön az akadályokon, majd szebb legyen mint valaha. Néha elhalkul ugyan, de soha nem fog meghalni.


Eléggé (kép)zavaros a beszéd, és nem lehet eldönteni hogy ennyire be van lőve a srác, vagy előre begyakorolta az egész beszédet a gesztusokkal együtt. Mindenesetre túljátszott Elvis-es pozőrködésnek tűnik az egész.

Amúgy nem ismerem sem az együttest sem ezt a tagot, úgyhogy számomra bármelyik verzió igaz lehet :)

2014. márc. 23. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a gyors választ. :)

Egyébként ezen én is elgondolkodtam, de szerintem csak szimplán részeg, meg persze kicsit túljátssza. Egyébként azért érdekelt, mert olvastam, hogy sok ember szemében lett nagyobb ezáltal a beszéd által. És azt hittem, hogy akkor most tényleg valami nagy világmegváltó dolgot mondott.

Amúgy szerintem egész jó zenekar, érdemes belehallgatni.:)

2014. márc. 23. 15:02
 3/4 anonim ***** válasza:
Ez az egész úgy irónia, ahogy van, direkt van ennyire megjátszva :)
2014. márc. 23. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Hm... szóval lehet,hogy Alex újfajta viselkedése (nagyképűsége) csak egy irónia lenne?
2014. márc. 23. 17:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!