Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Ismertek olyan nyelvtanulást...

Ismertek olyan nyelvtanulást segítő sorozatokat, filmeket vagy videókat mint például az extra? És az extra auf deutschnak csak 13 része van? Linket lentebb találtok


2014. márc. 24. 18:15
 1/8 anonim ***** válasza:

Szia !

én a Sabrina a tiniboszorkányt szoktam youtube-n nézni,megtalálod

Sabrina Total verhext! - magyarul is fent vannak a sorozatok, ígyha valamit nem értesz könnyen összetudod hasonlítani :)

mesélnél nekem erről az extra auf deutschról ?

egész jónak tűnik :)

2014. márc. 25. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Ez jó ötlet, köszönöm!:)

Az extra, úgy tudom direkt a kezdő illetve haladó németeseknek találták ki, bár szerintem még a profik is nagy élvezettel nézik! Eleinte még viszonylag egyszerű mondatokban, elég érthetően beszélnek, de a részek egyre jobban nehezednek. Legalábbis én így gondolom:) A történet két 20 éves lányról szól, akik Berlinben laknak. Van egy szomszédjuk, Nic aki elég vicces figura:D és egyszer csak megérkezik Sam, aki Amerikából jött Németországba, hogy nyelvet tanuljon. Ő korábban Sascha levelezőbarátja volt. Minden részben egy újabb vicces dolgot csinálnak, én sokat szórakozom rajtuk. Csak ajánlani tudom!;)

2014. márc. 26. 14:52
 3/8 anonim ***** válasza:

időközben, énis belenéztem az eslő részbe, de nem bírtam sokáig nézni, mert szerintem ilyen A2 körül mozoghat

de ha nehezedik, akkor belenézek a többi részbe is

2014. márc. 26. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Ezt nem értem. Azért nem bírtad sokáig nézni mert túl nehéz vagy túl könnyű volt számodra?
2014. márc. 26. 18:55
 5/8 anonim ***** válasza:
túl könnyűnek találtam
2014. márc. 26. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Értem, hát igen, nekem ez meg pont jó!:) de egyébként nekem nagyon tetszik a történet!
2014. márc. 27. 20:49
 7/8 anonim ***** válasza:

köszi am ezt az oldalt :)

néha énis belenézek

am tudsz még ilyeneket ?

2014. márc. 28. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
nem, sajnos. én is azért írtam ki ezt a kérdést, mert ilyeneket keresek
2014. márc. 28. 14:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!