Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » City&Guilds segédanyagok?

City&Guilds segédanyagok?

Figyelt kérdés
Meg szeretném próbálni a City&Guilds nyelvvizsgát, amihez segédanyagokat, feladatokat (főként megoldással) keresek. Az oldalon ajánlott könyvön kívül van vmi amit tudnátok ajánlani? Illetve akik már voltak ezen a nyelvvizsgán mik a tapasztalataitok? Úgy hallottam a Telcen nagyon sok embert buktatnak, ezért próbálnám meg inkább ezt a nyelvvizsgát.

2014. márc. 28. 21:50
 1/7 anonim ***** válasza:
Meglepő módon azért buknak az emberek, mert nem tudnak az adott szinten tiszteségesen. Nem árulok el vele titkot, ha középfokra mész pl. és nem tudsz középfokon, édesmindegy ohl próblod, ne sok eséllyel rúgdosnak át 60%-nál. A feladatok begyakorlása akkora egy baromság, most vagy érted az adott nyelvet és akkor mindegy mit raknak eléd vagy nem.
2014. márc. 29. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Szia! Én is ezt a nyelvvizsgát néztem ki mert nekem a listening nem megy olyan jól, ennel a vizsganal az meg nem olyan nehéz. Egyébként én úgy készülök rá hogy megcsinálom az összes neten lévő mintatesztet illetve vettem is egy ilyen city and guildses könyvet. Ezenkívül más nyelvvizsga feladatlapokat(ecl,telc,cambridge)is csinalok mert azzal is ugyanúgy gyakorolok. :) egYébként mikor mennél? Közép vag felső?
2014. márc. 29. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

2. kommentelőnek:

Szia! Augusztus 8-án szeretnék menni komplex B2 középfokúra. Te?

Pontosan melyik könyvet vetted meg, és hol? :)

Igen, én is úgy tervezem, hogy gyakorolok ugyanúgy más típusú nyelvvizsgakönyvből is.

2014. márc. 29. 13:51
 4/7 anonim válasza:
Én most áprilisban megyek felsőre :/ Nagyon parázok tőle az az igazság :( úgy érzem, hogy semmit nem tudok pedig szerintem tisztességesen készültem rá. De most már mind1 pénteken lesz a vizsga majd kiderül. Egyébként ha megbukok (sajna van rá esély) akkor én is akkor megyek újra :) Lehet találkozunk majd :D
2014. ápr. 22. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

4. kommentelő:

Szia! És mivel készültél rá? Beszerezted az oldalon ajánlott könyvet? Ha van vmi ötleted hogyan készüljek, kérlek írd meg :)

Remélem sikerül a nyelvvizsgád! Sok sikert, és sok szerencsét hozzá! És ha meg lesz az eredmény, értesíts :)

2014. ápr. 23. 16:49
 6/7 anonim válasza:
Ja bocsi elfelejtettem írni, hogy a második válaszoló voltam :D
2014. ápr. 23. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Megint lemaradt a lényeg:D szóval succeed in city and guilds c1 könyvből tanultam és sajna nem volt a könyvesboltokban ezért neten rendeltem meg
2014. ápr. 23. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!