Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Hogyan tudok lemondani az...

Hogyan tudok lemondani az Origo nyelvvizsga felülvizsgálatáról?

Figyelt kérdés
Honlapon nem találok erről információt és állítólag így meggyorsítható a bizonyítvány kiküldése.
2014. márc. 29. 08:42
1 2
 1/12 anonim válasza:

Regisztrálva vagy az oldalon? Nem jelent meg neked egy gomb, hogy "lemondok a felülvizsgálatról"?

Te is tegnap tudtad meg az eredményed?

2014. márc. 29. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:

közben azt hiszem elnéztem....én a dolgozat megtekintésre gondoltam, elnézést :)

(előző válaszoló voltam)

2014. márc. 29. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Semmi baj. Gondolom akkor neked is sikerült a vizsga. Hát érdekes. Azt írják, hogy ha lemondok a felülvizsgálati jogomról, akkor gyorsabban kiküldik a bizit, de így nehéz lemondani, hogy fogalmam nincs hogy hogyan tegyem.
2014. márc. 29. 10:38
 4/12 anonim válasza:

Igen, nekem is! :)

Nem lehet, hogy mégis elég a dolgozat megtekintésre kattintani? Mert lehet, hogy azzal összefügg a felülvizsgálat? (mert ha bemennél és megnéznéd és találnál valamit akkor lehet, hogy az a felülvizsgálat)

2014. márc. 29. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Kuldj nekik egy emailt, vagy hivd fel oket telefonon.
2014. márc. 29. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:

szia,


közben megtaláltam, hol lehet lemondani a felülvizsgálatról. az ITK honlapján tudsz regisztrálni, ha még nem regisztráltál és akkor ha belépsz oldalt lesz a menük között, hogy "Lezárt vizsgák, eredmények", ha oda kattintasz akkor megjelenik a vizsgád eredménye és ott van egy gomb, hogy "lemondok a vizsga felülvizsgálatról"

2014. márc. 30. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Regisztrálva vagyok és nekem csak annyi van, hogy "Inkább személyesen veszem át". :/
2014. márc. 30. 20:48
 8/12 anonim válasza:
akkor inkább hívd fel őket szerintem. Fura, nálam ott volt a lehetőség, rákattintottam és már azt írja ki, hogy mikor mondtam le a felülvizsgálati jogomról
2014. márc. 31. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:

te sem kaptál még semmi hírt a bizonyítványról? (postázás, átvétel stb..)

#1-es válaszoló voltam

2014. ápr. 23. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Én sem kaptam még semmit.
2014. ápr. 23. 11:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!