Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Hol érdemes B2-es angol...

Hol érdemes B2-es angol nyelvvizsgát csinálni?

Figyelt kérdés
BME, ECL, Telc, Origo, Euro?

2014. márc. 8. 10:42
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
56%
Amelyik típus neked jobban fekszik.
2014. márc. 8. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
52%
Telc, Euro
2014. márc. 8. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Cambridge.
2014. márc. 9. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
71%
A Cambridge a legnehezebb, de ha fel vagy rá készülve, nyilván menni fog! :)
2014. márc. 15. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
71%

a BME nagyon nyelvtanos, az ECL a ló másik oldala, rámennek a szóismeretedre elég brutálisan.

Telc sokkal korrektebb, Origo írásbelin a helytelen válaszokra még pontot is levonnak (fordítás) ez sem túl kedves.

Ha ezek közül választasz, telc vagy euro.

Én még a DExam-t ajánlom :)

Ha nemzetközileg elfogadottabbat: TOEIC vagy city&guilds

Azért az origos szóbeli sem rossz .:))

2014. márc. 16. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Én meg a TELC et nem ajánlom annyira. Jó, mondjuk angolból még mindig 100x jobb helyen van mint németből... Igazából ami a legtöbbet ér az a Cambridge. Ezt 100% hogy elfogadják külföldön, ellentétben a TELC-el. Ez attól függ mi a célod vele. Ha csak a diplomához kell, elég a TELC. Viszont ha a továbbiakban is szeretnéd ezt hasznosítani, esetleg külföldön akkor Cambridge vagy esetleg BME.
2014. márc. 16. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
5%
A TELC nemzetközi nyelvvizsga, elfogadják külföldön!
2014. márc. 16. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
74%
Hát igen, szerinted :) Ez a tévhit. A nyelvvizsgák 99%-a nemzetközileg elismert, de nem egy helyen fordul elő, hogy azt mondják köszönjük, ezzel a nyelvvizsgával nem kell... :/ Sajnos nekem is volt ilyen tanítványom, mondjuk nekem ez német nyelvből és TELC-nél. Igaz angolból sokkal jobb hírneve van a TELC-nek, de még közel sem a legjobb. De meg lehet próbálni, maximum majd leteszel később még egyet ha nem fogadják el sehol.
2014. márc. 16. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
59%
Origo vagy euro. En origot csinaltam, nem nehez nekem sikerult. Ennel az a jo h minden feladatnal el kell erned legalabb a 40%ot ossz pedig a 60%ot es akkor mar atengednek. De ha felkeszultnek erzed magad probald meg az origo felsofokut mert ha nem sikerul attol meg megkaphatod a kozepfokut:) az euro az evente 4x van, az elso moszlt volt egy honapja, az nehezebb mint az origo, inkabb nyelvtanos. Mindkettot elismerik kulfoldon is
2014. ápr. 4. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
59%
Az origót nem ismerik el külföldön. A telcet és az ECL-t igen.
2014. ápr. 5. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!