Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Valaki segítene? DExam nyelvvi...

Valaki segítene? DExam nyelvvizsgával kapcsolatos!

Figyelt kérdés
Sziasztok. Jelentkeztem a fent említett nyelvvizsgára. A vizsgadíj igazolását e-mailben küldtem el (azt írták ígyis lehet) viszont nem kaptam még semmilyen visszaigazolást vagy egyéb értesítőt, hogy mehetek nyelvvizsgázni. Egyáltalán szoktak ilyenkor küldeni valamit? Vagy mégsem e-mailban kellett volna elküldeni a vizsgadíj igazolást?

2014. ápr. 2. 00:17
 1/5 Passiflora ***** válasza:

Mikor van az írásbeli vizsgád időpontja?


Szerintem érdemes lenne telefonon felhívnod azt a vizsgaközpontot, ahova beadtad a jelentkezésedet, és érdeklődni arról, hogy kiküldték-e már az az értesítő leveleket a szóbeli, illetve írásbeli vizsga pontos időpontjáról és helyszínéről, illetve a vizsgával kapcsolatos egyéb tudnivalókról.


A helyedben mielőbb kideríteném, hogy megkapták-e a befizetett vizsgadíjat, és érvényes-e a jelentkezésem.

2014. ápr. 2. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én is e-mailben küldtem legutóbb és visszaigazolást én sem kaptam. Viszont mehettem vizsgázni. Majd küldik az értesítést úgy is a vizsgabeosztásról.
2014. ápr. 2. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Lehet kicsit még várni kell és megküldik
2014. ápr. 3. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Májusban megyek, de értesítőt még én sem kaptam. :( Még reménykedek.
2014. ápr. 23. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
a legutolsó válaszolónak üzenem, hogyha május 10-én mész, állítólag 10 vagy 15 nappal előtte küldik az első értesítőt!
2014. ápr. 23. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!