Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Fejlődök mialatt angolul olvasok?

Fejlődök mialatt angolul olvasok?

Figyelt kérdés
Sajnos nagyon sok szót kell kiszótárazni, de nagyon szeretem, örömmel csinálom, mert èrdekel. Ez esetben a lassú tempó ellenére is fejleszt?
2014. ápr. 7. 21:57
 1/2 anonim ***** válasza:

persze! de szerintem csak a nagyon fontos szavakat szótárazd ki.

én először angolul a harry potter 6. részlt olvastam, és úgy csináltam, h elolvastam angolul szótárazás nélkül, majd magyarul, h meg is értsem, az utolsó fejezetekre már simán értettem az angol szöveget is.

2014. ápr. 7. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Hát persze! Ne add fel!

Én így tanultam meg spanyolul. :) Nem muszáj szótáraznod mindig, olvass olyan könyvet, amit magyarul ismersz (pl. Harry Potter nekem tök jó erre), és inkább a magyart tedd mellé - de csak akkor nézd meg, ha nagyon azt sem tudod, hol tartasz. Amúgy meg olvasd, és majd rájössz magadtól is. Akkor marad meg a legjobban. Nekem legalábbis így van.

2014. ápr. 7. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!