Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Hasznos kifejezések levélírásh...

Hasznos kifejezések levélíráshoz, beszédhez angolul?!

Figyelt kérdés

Most készülök emelt szintű angol érettségire, szóval nagy hasznát venném pár kifejezésnek, de lehetőleg ne túl egyszerű középszintű szavak legyenek? Esetleg szinonimákat is elfogadok

Üdv. L/17



2014. márc. 13. 14:54
 1/3 anonim ***** válasza:
14%
Észak-Pest körzetében személyesen is megbeszéljük, az hatékonyabb lesz...
2014. márc. 13. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

The thing is that...

I would like to stress that...

In addition to...

Not to mention / let alone...

We have to bear in mind (also) that...

We must also consider / take (it) into consideration that...

I would like to further emphasize...

At the same sime, however...

Neither must we forget that...

(Being seized with a keen desire to...)


Hirtelen ennyi jutott eszembe. Én tavaly voltam emelt angolon, szerintem készülj fel, a szóbeli kegyetlen lesz. :) Évek óta senki nem kapott ott max pontot. Nekem nehezebb volt, mint a C1.


18/F

2014. márc. 13. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én az ellenkezőjét tapasztaltam, mint az előttem válaszoló kolléga. Teljesen össze voltam zavarodva, hebegtem, habogtam, makogtam és 93 %-ot adtak. Lehet amúgy összekeverték a pontszámaimat valakivel:D
2014. márc. 13. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!