Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Melyik a LEGKÖNNYEBB olasz...

Melyik a LEGKÖNNYEBB olasz középfokú nyelvvizsga?

Figyelt kérdés
Ahol lehetőleg szótár használható, nincs benne sok nyelvtan, célja az, hogy érettségihez/diplomához meglegyen a nyelvvizsga papír. Mint a Corvinus angolhoz és némethez (a corvinusnál könnyített az angol és a német nyelvvizsga, épp emiatt)

2014. ápr. 28. 18:34
 1/3 anonim ***** válasza:
Néztem a Corvinus nyelvvizsgákat, azért annyira nem találtam könnyűnek. Én a DExam írásbelit + Origo szóbelit tartom a legkönnyebbnek. Max.: Euroexam vagy telc, de bármelyikre is mész, a típusfeladatokat érdemes jól begyakorolni.
2014. máj. 19. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Most olvastam a kérdést. elnézést

olasz nyelv?

Én BME-t javaslok, nem annyira könnyített, de könnyebb, mint egy Origo komplex.

2014. máj. 19. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én Origón voltam még tavaly, de sajnos nem sikerült. Kétszer voltam szóbelin először nagyon jó pontot kaptam a társalgásra viszont a magnó nagyon nehéz volt. Másodjára könnyű volt a magnó, ott pedig lepontoztak a társalgáson, és sokkal durvábban, szigorúbban is szóltak hozzám, mint az előzőn, pedig ugyanazok vizsgáztattak. Sajnos két pont kellett volna hozzá,h meglegyen. :D De am meg lehet csinálni, ha szerencséd van jó magnót kapsz, és a vizsgáztatók sem tudnak semmibe belekötni a társalgásnál. Az írásbeli viszont szerintem nagyon húzós.
2014. jún. 1. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!