Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » 1-2 év alatt felfejleszthetem...

1-2 év alatt felfejleszthetem az angoltudásomat egy erős középfokra? (0-ról)

Figyelt kérdés

Gimiben elég rossz volt a nyelvoktatás, ráadásul én hülye anno dacból angol helyett olaszt választottam másodiknak (hosszú történet... :D)

A lényeg, hogy utáltam nyelvet tanulni.

Most orvosira járok, másodéves vagyok, és ha ezen a féléven túl leszek, szeretnék elkezdeni komolyan foglalkozni az angollal. Egyébként filmekből/sorozatokból összeszedtem annyi tudást, hogy elég sok mindent megértek, a nyelvtant még annyira nem ismerem, és a beszéd is nehezemre esik. Tanulni azt most már nagyon tudok, az egyetem felnevelt ilyen téren is, szóval szerintem elég gyorsan tudnék haladni (ezen a téren korábban sem volt gond [német terén], tényleg arról van szó, hogy gimiben elcsesztem az időmet, és nem vettem komolyan a nyelveket).

Tudom, hogy gáz, szóval negatív kommentekre nincs szükségem! Köszi :)



2014. ápr. 29. 20:17
 1/3 A kérdező kommentje:
Ja, és azt is számításba vehetjük, hogy a motiváltságom az egekben van:)
2014. ápr. 29. 20:19
 2/3 anonim ***** válasza:
61%
Nyelviskolával vagy nyelvtanárral menni fog, főleg ha tényleg ennyire motivált vagy!:) Sok sikert!
2014. ápr. 29. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 ve84 válasza:
Igen, elérhető. Nekem sikerült.
2014. ápr. 30. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!