Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Hol tudnék online franciát...

Hol tudnék online franciát tanulni (kezdő)?

Figyelt kérdés
Honlapokat szeretnék, ahonnan tanulhatok franciát, mintha iskolában tanulnám. Ingyenesre gondoltam, és lehetőleg valami használhatóra. Teljesen az alapoktól kezdeném

2014. máj. 2. 20:24
 1/8 anonim ***** válasza:

Most érkeztem mert idáig játszottam, játszva tanultam ezen a linken. Kezdésnek nagyon jó! Van mikrofon ami elmondja hogyan ejtsük ki a szavakat. Fent vannak különböző jelek azokra katt és nagyon jó dolgokban lesz részed.


[link]


Ha majd megjegyezted a kezdő infókat. Katt erre Race alul írd be a francia megfelelőt, és mindig nyomj egy entert.


[link]


Ha jól csinálod és majd gyorsan is rengeteg pontot lehet szerezni.


Jó tanulást!

2014. máj. 3. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
2014. máj. 3. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ha tudsz angolul, akkor duolingo.com
2014. máj. 3. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Itt vannak a névelős szavak. Meglehet hallgatni is. Azután ha megjegyezted lehet tesztelni hogy jól írod-e a szavakat.


[link]


Itt van a teszt linkje.


[link]


utána alul van két angol szó arra katt , és add újabb feladatokat.

Szuper jó. Jó tanulást!

2014. máj. 3. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

[link]


Somorjai Ferenc. tanuljunk könnyen gyorsan franciául.

2014. máj. 7. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ezeket is érdemes meghallgatni. Csak azt nem tudom miért nem válaszolsz. Talán egy köszönöm szót megérdemel az aki segíteni próbál neked. Vagy nem?


[link]


Üdv, és jó tanulást, ha valóban tanulni akarsz, nem csak kérdezősködni.

2014. máj. 8. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Köszönök szépen minden választ!:)

Kedves utolsó kommentelő!

Tudtommal mindenkinek van magánélete, amit nem feltétlen a gép előtt ülve tölt. Én személy szerint épp az írásbeli érettségi időszakában vagyok, kérdésemet pedig az intenzívebb felkészülés előtt tettem közzé.

Úgy gondolom, hogy az, amit kezdek majd a válaszokkal későbbiekben már teljes mértékben rám tartozik, illetve, ha csak érdeklődtem, akkor csak érdeklődtem. Kötözködni szeretne menjen máshová

És mégegyszer, a linkeket köszönöm:)

2014. máj. 9. 02:03
 8/8 anonim ***** válasza:

Szia ! Találtam egy neked való linket.

Francia nyelvleckék kezdőknek. katt az érdekelt szóra és ez franciául mondja.

Remélem ezzel is tudtam segíteni.


[link]

2014. máj. 10. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!