Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Ír nyelvtanulás kezdő (k) nek?

Ír nyelvtanulás kezdő (k) nek?

Figyelt kérdés

Sziaztok

Tudna valaki egy jó nyelvkönyvet/honlapot(lehetőleg magyart) ahol meglehetne tanulni írül?



2014. febr. 25. 20:07
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem hagyd, úgyse mennél vele semmire, Írországban is alig beszélik, és azok közül a legtöbb már idős. Angolul se sokat találsz róla, magyarul meg pláne nem. Van pár oldal, ami egy alapszint alapját leírja angol nyelven.
2014. febr. 26. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
köszi, igazából én magam is erősen gondolkozok rajta, de annyira tetszik és tök jó nyelv :/
2014. febr. 28. 20:22
 3/5 anonim ***** válasza:

Ebben megértelek persze, én is odavagyok a sokak számára szinte ismeretlen nyelvekért.

Én főleg a polinéz nyelveket akartam tanulni, a maorit, a tahitit és a hawaiit, mert olyan különlegesek és kevesen vannak, akik értik, de mivel még angolul se találtam róla semmit pár alapmondaton kívül, ezért letettem róla. Meg egyszerűbb olyat tanulni, amihez tudsz kérni segítséget, az ír meg nem épp olyan. Ha nem akarsz

2014. márc. 1. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
milliók által beszélt nyelvet tanulni, keress valami ritkább, de elérhető nyelvet. Például a norvég. Mondanám az izlandit is, de arról is összesen egyetlen egy oldal van, ami tanítja, és az izlandi nyelven meg, nem hogy legalább angol lenne. Én most a finnért és az észtért vagyok oda, ez se túl gyakori, de legalább találni hozzá anyagot még magyarul is.
2014. márc. 1. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Ribizli5357 válasza:
Sajnos magyar honlapot nem tudok, de a memrise.com nagyon jó nyelvtanuló oldal, ha már kicsit erősebb vagy tavaly óta angolból, németből, vagy oroszból stb. És rengeteg nyelvet lehet ott tanulgatni, ha szánsz rá időt.
2015. okt. 26. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!