Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Hogyan gyakoroljak angol...

Hogyan gyakoroljak angol párbeszédeket, ha nincs tesóm, szüleim alig tudnak angolul?

Figyelt kérdés
Ezt is kéne gyakorolni, csak úgy szórakozásból szeretném /még engyenlőre/...

2014. máj. 7. 22:08
 1/6 anonim ***** válasza:

beszélgess magaddal /nem vicc/, vagy baráttal


esetleg chatroulette, omegle jellegű oldalakon. aztán ott majd elkérhetsz skype címeket is. keress angol oldalakon tanuló társakat más országokból, tuti vannak ilyenek. skypeon tudsz beszélni

2014. máj. 7. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

3 percet vettél el az életemből :D


[link]

2014. máj. 7. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

A mi könyvünkben volt csomó párbeszéd

Tiétekben nem volt?

2014. máj. 8. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

A [link] én is írtam pár levelet, de eddig még nem kaptam választ. (Attól még megpróbálhatod, lehet, hogy csak én nem vagyok szimpatikus az embereknek ;))


Van még a [link] sok helyen írják róla, hogy a lényege az, hogy a rendszer összehoz egy angolul beszélő és magyarul tanuló taggal, és 5 percet az egyik, 5 percet a másik nyelven kell kommunikálni, de én ilyen funkciót nem találtam. Gondolom, azóta változott az oldal működése.

De a lényeg, hogy webkamerával a Google+-on keresztül tudsz chatelni másokkal. Érdemes létrehozni egy saját szobát 2 főre, mert ha többen vannak egy szobában, elég nehéz követni a beszélgetést.

2014. máj. 8. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 slam ***** válasza:

Egy bejegyzés ami talán segít elindulni, de idővel akár jobb megoldásokat is találhatsz:


[link]

2014. máj. 8. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Ezek közül az összes pénzbe kerül?
2014. aug. 25. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!