Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Valaki beszélgetne velem,...

Valaki beszélgetne velem, tanítana engem angolul?

Figyelt kérdés
Szeretnék angolt tanulni, de idő és pénz hiányában nem tudom megoldani, hogy nyelviskolába járjak. Egyedül meg nem biztos , hogy jól ejtem a szavakat. Lenne itt olyan, aki (először írásban)beszélgetne velem angolul?

2014. máj. 9. 09:33
 1/4 anonim ***** válasza:

Where do you live?

How old are you?

Are you a boy or a girl?


Who are you looking for?

(Where does he or she live? How old? Boy or girl?)

2014. máj. 9. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
2014. máj. 9. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Sure. You can write me a private message. How old are you? Where do you live? You should have written your location in the question because if you start to chat with someone who lives on the other side of the country, it might be quite difficult to meet him/her regulary without money. ^^;

----

Hahó. Szóval nekem írhatsz nyugodtan, beszélgetek veled szívesen. :)

2014. máj. 9. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 stefikoko ***** válasza:
Szivesen tanitalak irasban angolul, a nemed, neved, lakcimed nem szamit, mert Skype-on is lehet beszelgetni kesobb.
2014. máj. 9. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!