Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Ti mit gondoltok erről? FONTOS

Ti mit gondoltok erről? FONTOS

Figyelt kérdés

Ma kaptam meg a nyelvvizsga eredményeimet. (Angol, B2, TELC)

A szóbeli szépen sikerült, viszont az írásbelim csak 86 pontos lett, így nem értem el a 90-et. Úgy vettem észre, hogy a levelemet nagyon lehúzták, holott mindig nagyon szép leveleket írtam, mindig 80-90%-os lett. A szövegrészt is lehúzták, azt sem értem, hisz mindig 70-80%-os lett. Sajnos még nem láttam, de muszáj méltányossági kérelmet benyújtanom, mert a május 31.ire már jelentkeznem kell 14ig.

Nagyon kellene a pont a felvételihez és az anyagi helyzetünk sem engedheti meg, így 12. év végén. Szerintetek megadhatják?? A Katedránál voltam.

Ha nem írnak, akkor jelentkezzek vagy várjam ki azt, hogy írjanak és, ha nem fogadják el, akkor kérjem meg őket, arra, hogy hagy jelentkezzek mégis, hisz nekik is jó, ha ott nyelvvizsgázok.



2014. máj. 9. 22:18
 1/2 anonim ***** válasza:

egy próbát megér...

Veszteni valód nincs!!


Gyűjts össze minden értelmes érvet, amit fel tudsz hozni magad mellet és hajrá!

2014. máj. 9. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a gyors válaszod! :)
2014. máj. 10. 13:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!