Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Hol lehet interneten ingyen...

Hol lehet interneten ingyen oroszt tanulni?

Figyelt kérdés
2008. júl. 28. 13:28
 1/4 anonim ***** válasza:

Orosz Nyelvi Percek - www.dint.hu

Én azonban nem bízom már bennük, mert bár állítólag minden nap küldenek nyelvleckét, vagy egy hónapja egyáltalán nem találtam a postafiókomban... Vagy ott az ELO, náluk most már van online leckejavítás, bár a tanfolyam árát ki kell fizetni. Viszont szerintem jobban járnál, ha magántanárhoz járnál, vagy nyelvtanfolyamra, mert az orosz sajnos nem az a nyelv, amit egyedül meg tudsz tanulni!

2008. júl. 28. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Van egy csomó letölthető anyag, ami egyébként fizetős lenne. Könyvek, hanganyagok.


Valamelyik amerikai egyetemnek van egy komplett orosz nyelvi kurzusa, ami ingyenes és több helyről letölthető.


Ha érdekel még, előkereshetem.

2009. szept. 10. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
www.orosznyelv.com
2010. márc. 19. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Már évek óta használom és nekem nagyon bejött:

masterrussion.com - bár angol-orosz

2010. jún. 27. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!