Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Hány éves kortól AJÁNLOTT...

Hány éves kortól AJÁNLOTT letenni az ECDL vizsgát?

Figyelt kérdés
2014. máj. 13. 21:14
 1/3 anonim ***** válasza:
Ajánlott? szerintem nem ajánlott senkinek sem. Tudnia nem árt, ha tudja az anyagot de ezért pénzt kiadni teljesen felesleges. Voltam én már enélkül is rendszergazda, és a főiskolán rájöttem, hogy tök fölösleges.
2014. máj. 13. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
de én ugy értem h le szeretném tenni mindenképp de most vagyok 15 éves és anyáék nagyon mondják h idén de én még nem akarom..
2014. máj. 13. 21:39
 3/3 anonim ***** válasza:
Az ECDL pénzkidobás. Mikor elkezdtem a gimit, mondták, hogy tegyük le ( még olyan könyvből is tanultunk ami arra készít fel. ) De semmi értelme sincs. Pontot nem kapsz érte felvételinél mivel ez az informatikai felhasználói szintű ALAPISMERETEK. :)
2014. máj. 13. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!