Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Mi a véleményetek a BME...

Mi a véleményetek a BME nyelvvizsgáról? Mik a tapasztalataitok?

Figyelt kérdés
Szeretnék idén ott vizsgázni, mert az árakat elnézve ott nem olyan drága a többihez képest. Érdekelne milyen a minősítése és milyennek számítanak az ott szerzett nyelvvizsgák, van-e összefüggés az árral.

2014. máj. 18. 14:50
 1/4 anonim ***** válasza:
szerintem nincs semmi nagy különbség :) én ott csináltam angolt nekem az egész sokkal szimpatikusabb, mint a telc (most voltam ott is) és nagy elôny (szerintem), hogy a BME-n 2-szer játsszák le a hallgatásnál a szövegeket :)
2014. máj. 19. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
A telcről azt hallottam, hogy bár drága, de jobban elismerik, de félek, hogy nem fog sikerülni. Örülök, hogy valaki jó véleménnyel van a BME-sről.:)
2014. máj. 19. 20:31
 3/4 anonim ***** válasza:

Én is a BME-n szereztem az angol nyelvvizsgámat. Teljesen jó véleménnyel vagyok róla. A szóbelin nagyon izgultam, de nagyon kedvesek voltak a vizsgáztatók.


Írásbelin is a vizsga előtt mindent szépen, érthetően elmondtak. Ha kérdésed volt még (nem a feladatmegoldásban !!), akkor odamentek, válaszoltak.


A feladatokat én nem találtam nehéznek. A magnóhallgatáson kicsit visszhangzott a terem, de gyorsan ráállt a fülem. Én korrektnek tartottam a teljes vizsgát.

2014. máj. 20. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Hát kérdező ezt félre hallottad. A BME-nek külföldön is jóval nagyobb hírneve van, mint a TELC-nek, ugyanis az a nyelvvizsga könnyű. Német nyelvből nem nyelvvizsgához méltó. Sokkal jobban tudom ajánlani, mint a TELC-et. Szerintem ez Magyarország egyik legerősebb és legelismertebb nyelvvizsgaközpontja.
2014. máj. 22. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!