Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Olyan nyelviskolát keresek,...

Olyan nyelviskolát keresek, ami képzés végén középfokú nyelvvizsgát is tart, és nemcsak felkészít rá Van ilyen Budapesten?

Figyelt kérdés
2014. máj. 20. 08:29
 1/5 anonim ***** válasza:
A Babilon nyelviskolában lehet vizsgát tenni, ott vannak általános és vizsgafelkészítő kurzusok is.
2014. máj. 20. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
De ez csak felkészít a B2-es nyelvvizsgára, vagy ott lehet vizsgázni is. Nem szívesen mennék a Rigó utcába. Anno a latinból is kétszer kellet menne, és veszettem egy évet.
2014. máj. 20. 15:00
 3/5 anonim ***** válasza:

Többféle nyelvvizsga van. A rigó utcai egy fajta, de van még pl az Euro, ECL, BME stb. Ha pl az Euro-ra jelentkezel, akkor a Rigó utcait nem írhatod meg, vagyis nem az a fontos, hogy hol jelentkezel, hanem milyen vizsgatípusra.


De a Babilon nyelviskola - ahogy írtam - tart nyelvvizsgákat, oda nyugodtan mehetsz, de teljesen mindegy hol írod meg pl az Euro-t, mindenhol ugyanazt írod.

2014. máj. 20. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nekem a diplomám megszerzéséhez szükséges nyelvvizsga kell... De szeretném megkerülni a Rigó utcát, hogy ne veszítsek az MA-n is egy évet.
2014. máj. 20. 22:03
 5/5 anonim ***** válasza:

Érthető, hát a Babilont nyugodt szívvel ajánlom, illetve a BeHappy Nyelviskola is kiváló! :)

Küldök neked egy linket, ezen megbízható nyelviskolákat találsz:

[link]

2014. máj. 21. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!