Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » SpeakOut tábor, mennyire...

SpeakOut tábor, mennyire lehet érezni, hogy keresztény szervezésű?

Figyelt kérdés
Érdekelne az angol miatt, de nem merek elmenni, mert abszolút nem vagyok vallásos és hidegen hagynak ezek a témák. Esetleg tapasztalatok, vélemények?

2014. máj. 29. 19:20
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem jártam még Speakout-on, viszont ismerem a FÉK-et. (én hívő vagyok) Biztos vagyok benne, hogy ők szeretettel fognak fordulni feléd, örülnek is neked, a kérdés az, te mennyire lennél nyitott rájuk. Majdnem biztos, hogy szóba fog kerülni, a "tisztaság" (szüzesség őrzése a házasságig), mint erkölcsi érték, és Jézus, mint megváltó. Ezek az életük részét képezik, 1 hét alatt majdnem biztos, hogy beszélni fognak erről is. Nagyon kedves emberek, nyíltszívűek, segítőkészek, de ezeket el kell fogadnod, ha oda mész. Nekem ők barátaim, így rosszat nem tudok mondani róluk, ezt neked kell eldöntened, hogy mennyire vagy nyitott.
2014. máj. 29. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ :) Természetesen nekem nincs bajom a hívő emberekkel, nyitott vagyok rájuk, anyukám is hívő, egyszerűen én nem így lettem nevelve és nem igazán foglalkoztatnak ezek a témák.
2014. máj. 30. 16:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!