Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Hogy mondanátok angolul az...

Hogy mondanátok angolul az alábbi mondatokat?

Figyelt kérdés

"sokkal jobban idegesítőnek tartom, hogy lusta, buta embereket tartanak el az adómból (főként britteket), mert az Ő életszínvonal igényeihez pont elegek a szociális juttatások."


"Mivel már az angolom (angol tudásom) erősen megkopott, kissé nehéz lesz elmagyarázni, de az a gond, hogy fúrás közben, az munkaanyagból távozó forró forgács folyamatosan a kezemet éri amikor dolgozom vele."


2014. máj. 31. 08:43
 1/2 anonim ***** válasza:

Látom eddig nem írt senki szóval leírom az én verzióm csak ilyenkor mindig az idegesít hogy majd jönnek a javítgatók meg okoskodók .... de maguktól nem írnának :'D na mind egy


1,


I consider it much more annoying that they support stupid lazy people ( especially British) from my tax because the social benefits are just enoguh to their standard of living needs.



2,


Since my knowledge of English has worn off heavily it's going to be a little hard to explain but the problem is that when I'm working the hot shavings from the working paper are reaching my hands continuously during the drilling

---------------------------------------

Since my knowledge of English has worn off heavily it's going to be a little hard to explain but the problem is that during the drilling the hot shavings from the working paper are reaching my hands continuously while I'm working



a woking paper -> nem hiszem hogy jó mint munkaanyag de nem találtam rá szót a szótárban

2014. máj. 31. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Hmm grat és köszi, nem voltam biztos h egyáltalán lesz válaszadó :D a munkaanyag-hoz: mintha rémlene egy olyan h ez kb azonos az alapanyaggal az angolban ergo material asszem.
2014. máj. 31. 23:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!