Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Valaki lefordítaná nekem...

Valaki lefordítaná nekem ezeket a mondatokat? Fontos!

Figyelt kérdés

Elsősorban olyan emberek fordításait szeretném, aki tényleg tud angolul, esetleg felsőfokon vagy angol tanár. Alap angolosok ne!

A mondatok a következők:


- Szeretnénk kérni autogramot és közös fényképet!

- Zseniális, amit csináltok.

- Soha ne hagyjátok abba!


Mindenkinek köszönöm! Esetleg ha valaki még magyarázatot is írna, hogy egyes mondatok miért úgy vannak, azt is megköszönném!



2013. jún. 24. 21:12
 1/5 anonim ***** válasza:
34%

Alap angolosok ne?

Eléggé az jön le ezekből a mondatokból, hogy valami "tokijóhotel"-es biszbasz együttesnek akarsz benyalni, és rettegsz attól, hogy hibát vétesz, és kiröhögnek.

De ne aggódj! Ha még ilyen alapvető monatokat sem tudsz angolul, akkor nem lehetsz valami angolzseni. Majd az akcentusodon röhögnek.

2013. jún. 24. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Képzeld nem Tokió hotel. De ha már egyszer fizetek egy fesztiválért, mert kedvenc zenekarom lesz, akkor már hadd kérjek egy rohadt képet meg egy aláírást, mert lehet, az volt az első és utolsó, hogy találkoztam velük. És szerintem nekik hatszázszor mindegy, hogy milyen akcentussal beszél az ember, őket a rajongók érdeklik, és szerintem nem én leszek az első, akivel találkoznak ilyen téren.. Köszi a segítséget, kedves!
2013. jún. 24. 21:28
 3/5 anonim válasza:
2013. jún. 24. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Ja és okkal nem kértem alap angoltudással rendelkező egyéneket, hiszen mivel én is csak kicsit tudok angolul, ha nagyon akartam volna, megoldottam volna. De mivel tisztában vagyok azzal, hogy ilyen szintű tudással nem biztos, hogy hibátlan mondatokat hozok össze, így inkább okosabbakra bíztam. Felettébb megnyugtató, hogy itt tart a világ, hogy normálisan kérdez az ember és lebasszák.
2013. jún. 24. 21:43
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi a videót, poénnak jó (:
2013. jún. 24. 21:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!