Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Hol találok jó listening/magnó...

Hol találok jó listening/magnó feladatokat?

Figyelt kérdés

Angol felsőfokú ITK (C1) nyelvvizsgára készülök és a halott szövegértésemet szeretném fejleszteni. Tudnátok ebben segíteni,tippet adni? (Eddig CNN-t nézegettem, meg sorozatozok)

Előre is köszönöm!



#nyelvvizsga #angol #felsőfok #magnó #C1 #Itk #halott szöveg értés
2014. máj. 31. 12:27
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát, ha "halott" a szövegértésed, azt tényleg fejleszteni kéne!!!!! Keress meg, hátha tudok segíteni!!!
2014. máj. 31. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Bocs, hogy tévedni emberi dolog és igyekezetemben elgépeltem. :) Igazad van, inkább felakasztom magam mert irtózatosat hibáztam. Úgy szeretem mikor valaki nem tud segíteni, értelmes tanácsot adni, de kritizálni azt igen. Mindig könnyebb a hibát megtalálni. :)
2014. jún. 12. 12:37
 3/4 anonim ***** válasza:
Pl. [link]
2014. jún. 12. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :)
2014. jún. 12. 19:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!