Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Mit tegyek? Kérdésed túl...

Mit tegyek? Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú. )

Figyelt kérdés

Sziasztok. Nagyon rosszul érzem magam mert ma nyelvvizsgáztam. Sokkal nehezebb volt mint amire számíottam a feladatok itt-ott módosítva voltak mint a köynvben 2 könyvbőlis tanultam rá + a szóbeli tételek is mások voltakaz ígértek szerint. Párszor akaodztam de igyekeztem gördülékenyen beszélni.. :/Félek hogy nincs meg a nyelvvizsgám az írásbelinélis volt hogy sok szót nemértettem de csak tippeltem azokat már.. félek h nem lesz emg pedig tényleg tök sokat tanultam rá :(

17L


2014. máj. 31. 17:18
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha 17 évesen bele mertél vágni akkor elegendő tudásod van valószínűleg. És mivel csak 17 vagy még sok időd van a bátyám 25 és ő is nem rég csinálta. SZóval nyugi!
2014. máj. 31. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én ugyanígy voltam angolon. Képleírásnál mondtam 3 mondatot, eléggé izgultam, de azután már mentek is tovább. Úgy voltam vele, hogy tuti nem lesz meg, de a végén 83% lett. Írásbeli után én is mindig azon gondolkozok, hogy mit rontottam el és egyre több mindenen kezdek aggódni emiatt, de nem érdemes. Próbáld meg elterelni a gondolataidat, és ne aggódj, lehet hogy jó lesz a vége :)
2014. máj. 31. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!