Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Itk Origó angol középfok...

Itk Origó angol középfok szóbeli bizonyítványt menni idő után kaptátok meg eredménytől?

Figyelt kérdés
Láttam, hogy van már itt hasonló kérdés, de azok már 2 éve lettek kiírva. Bízom benne, hogy azóta sikerült gyorsítaniuk az ügyintézésen. Államvizsgáig kellene megkapnom, ami június 23án lesz. Az eredményem május 27én lett meg.
2014. jún. 2. 09:24
 1/2 anonim ***** válasza:

Én 04.04 + 04.07. (magno) vizsgáztam, 04.23-án volt eredmény. Május 15-én elkészült s bizonyítvány, amit aznap fel is adtak, de mivel 330 km-re lakom 05. 24.-re érkezett meg postán keresztül.

Ha nagyon fontos beszélj a vizsgaközponttal, és inkább vedd át személyesen! (ha nem biztos, hogy időben érkezne)

2014. jún. 2. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ, azt el is felejtettem kérdezni, hogy személyes átvétel gyorsabb-e, úgyh nagyon sokat segítettél. Próbáltam már hívni őket háromszor nem veszik fel de a személyes átvételt elintézem, igaz kb. 300 km-re lakom én is Nyíregyházán, de ha így sikerül megkapnom előtte megéri. Köszi mégegyszer :)
2014. jún. 2. 14:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!